اتوبوس

اطلاع رسانی و تبلیغات از طریق اتوبوس های شهری با بیشترین ماندگاری در ذهن مخاطب از جذاب ترین انواع تبلیغات محیطی محسوب می شوند. 
اتوبوس ها به عنوان یکی از اعضای پر رفت و آمد و اصلی شهرها، بیلبورد متحرکی هستند که امکان دیده شدن مکرر برند یا کالا و خدمات را فراهم می کند که به راحتی نیز نمی توان آن ها را نادیده گرفت. 
از آنجایی که اتوبوس ها در سراسر شهر از شمال به جنوب و از شرق به غرب شهر در حال حرکت هستند می توانند امکان اطلاع رسانی و معرفی برندها و کالا و خدمات مختلف را برای اقشار مختلف در ساعت های مختلف شبانه روز مهیا کنند. بر اساس تحقیقات انجام شده، این رسانه متحرک بیشترین بازگشت سرمایه را با ایجاد انگیزه خرید و تحقق آن برای صاحبان کالا ها و خدمات فراهم کرده است.
بررسی های نشان می دهد که استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی تا 97 درصد بر ماندگاری پیام در ذهن مخاطب موثر است و تا 99 درصد بر اثربخشی پیام می افزاید چرا که امکان مشاهده و رویت راحت تر پیام را با استفاده از تصاویر متنوع و رنگ های جذاب و روشن فراهم می کنند. 
سیماآرا در راستای تکمیل سبد محصولات خود، در حال حاضر تبلیغات روی بدنه اتوبوس شهری تبریز را در اختیار دارد و به زودی امکان ارایه این رسانه در سایر شهرها را برای مشتریان عزیز فراهم خواهد کرد.
 

اتوبوس

نمونه های اتوبوس