چگونه تبلیغ کنیم؟

براي كمپين تبليغاتی موفق چه چيزهايی لازم است؟ در اين جا 5 گام اساسی كه بايد برداشته شود آمده است.

 • به دنبال چه هستيد؟

  به دنبال چه هستيد؟

  هدف شما از تبليغات چيست؟ مي خواهيد فروشتان افزايش يابد يا صرفا مي خواهيد معروف شويد؟ دوست داريد مشتريان زنگ تلفن را بيشتر به صدا درآورند يا بصورت حضوري با آن ها ديدار كنيد؟
 • هدف شما چيست ؟

  هدف شما چيست ؟

  بايد تصميم بگيريد می خواهيد دل چه كسی را بدست آوريد؟ بهترين مشتريان برای سرويس و يا محصول شما چه كسانی هستند؟ مردان را هدف گرفته ايد يا زنان؟ يا هردو؟ مشتری شما از چه ميزان تحصيلات برخوردار است؟ متعلق به چه قوميتی هستند؟ اگر جامعه هدف خود را درست انتخاب كنيد از هدر رفت سرمايه جلوگيری كرده ايد.
 • چگونه به هدفمان برسيم ؟

  يكی از مهم ترين قسمت ها پاسخ به اين سوال است كه بهترين رسانه كدام است؟ اين موضوع به اينكه چه كسانی را می خواهيد هدف قرار دهيد و به چند درصد جامعه هدف دسترسی پيدا كنيد بستگی دارد. فاكتور اساسی ديگر اين است كه چقدر پول برای تبليغات می خواهيد هزينه كنيد و چقدر تكرار لازم است تا مطمين شويد كه در ذهن جامعه هدفتان تثبيت شده ايد.
 • چگونه شروع كنيد ؟

  صاحبان كسب و كار به دنبال آن هستند تا از هر هزينه ايی پول بسازند و ذره ايی از سرمايشان نابود نشود. كليد موفقيت در اين راه انتخاب درست رسانه و تركيب رسانه ها است.
 • هدف شما چيست ؟

  موفقيت كمپين چگونه بوده است؟

  بعد از آغاز كمپين تبليغاتی بايد با دقت به بررسي موفقيت و تاثيرگذاری كمپين پرداخت، تهيه آمار و مقايسه فروش قبل و بعد از كمپين، رصد ميزان فروش، مشتربان جديد، ترافيك كسب و كارتان و يا ميزان تلفنهايی كه به شركت زده مي شود. تجربه ما در زمينه تبليغات می تواند در تعيين استراژی و انتخاب درست تبليغات و طی كردن موفقيت آميز اين پنج مرحله به شما كمك كند.

همين الان شروع كن: با ما تماس بگیر