درباره ما

شرکت سیماآرا در سال 1375، با هدف معرفی تولیدکنندگان کالا و ارائه‌کنندگان خدمات و ارتقای برندها در عرصه تبلیغات محیطی، با بهره‌مندی از اثربخش ترین رسانه ها و با به کارگیری جمعی از مهندسین الکترونیک، مخابرات، مکانیک، کامپیوتر و گرافیک بنیان گذاشته شد. سیماآرا کار خود را با طراحی و ساخت تابلوهای نمایش‌گر الکترونیک (تلویزیون‌های شهری) و تابلوهای سه نمایه مدرن (tri-vision) آغاز کرد و از همان زمان به عنوان یکی از مطرح‌ترین سازندگان این تابلوها در ایران شناخته شد.
در گام بعد و با ورود شرکت به عرصه رسانه‌داری محیطی در سال 1380 ، فصل جدیدی از فعالیت‌های سیماآرا یعنی فعالیت تخصصی در حوزه تابلوهای محیطی شهری آغاز شد که تا به امروز ادامه دارد. سیماآرا در تمام این سال‌ها، تلاش خود را بکار گرفت تا کیفیت ارائه خدمات و اثربخشی در حوزه تبلیغاتی محیطی، افزایش چشمگیری پیدا کند. طراحی و اجرای ايده خلاقانه استرابورد در سال 1391 با مشاركت شرکت پريسما فلكس فرانسه را می توان به عنوان مشتی نمونه خروار در این زمینه مثال زد، سازه ای با ابعاد متناسب با فضای شهری و کیفیت کم نظیر از نظر فنی که امکان پوشش تبلیغاتی گسترده و وسعت دادن به دامنه تبلیغات محیطی از محورهای اصلی به سطح معابر درون شهری را دارا می باشد . شرکت سیماآرا مفتخر است که از ابتدای رتبه بندی شرکت‌های تبلیغاتی از سوی سازمان زیباسازی شهرداری تهران تاکنون، بر سکوی رتبه 1 ایستاده است.
بی شک تلاش مشفقانه سیماآرا برای موفقیت مشتری توانسته اعتمادی را ایجاد کند که امروز این شرکت به عنوان پیشرو و بزرگ‌ترین رسانه‌دار محیطی کشور به جهت در اختیار داشتن بالاترین تعداد تابلوهای محیطی، می‌تواند گسترده‌ترین و دقیق‌ترین عملکرد را برای ارتباط برندهای مختلف با جامعه فراهم آورد.

درباره ما